Upozornění:

Nově jsme plátci DPH. Ceny pro Vás však zůstaly stejné.

Poděkování

Děkujeme našim zákazníkům, kteří nám posílají poděkování za naše služby, zejména za rychlé dodání, za náš přístup a za spokojenost našich výrobků. Velice si toho ceníme a věříme, že snámi budete spokojení i na dále. Věříme, že tímto přístupem, jak z naší tak z Vaší strany, budeme i nadále vytvářet velice kvalitní a profesionální služby.

Zesilovače, autozesilovače, autoreproduktory, reproduktory, subwoofery, kapacitory, reproduktory do auta, Crunch, Hifonics, Autotek, basové reproduktory, komponentní reproduktory, monitory LCD, koaxiální reproduktory, Teplice.

SLEVY 14 - 71%


Nalezeno 0 položek zboží.
 

Zabýváme se prodejem ozvučovací techniky do vozů za nejlepší ceny. Vždy se snažíme prodávat takové komponenty, aby zákazník byl vždy spokojen, zejména kvalitou a cenou. Mezi naše nabízené auto-hifi komponenty patří zesilovače, kapacitory, instalační kabeláže k zesilovačům, basové boxy nebo-li subwoofery, reproduktory a další příslušenství. Reproduktory se dále dělí dle rozměrů a varianty dle daného typu vozu. Existují reproduktory koaxiální a komponentní, dále dle rozměru. Zesilovače se dělí na počty kanálů a způsob jejich využití. Jsme připraveni Vám odborně poradit s výběrem komponentů dle Vašeho vozu a také poradit se zapojením či nastavením zesilovače. Každý zákazník si u nás vybere to, co právě potřebuje do svého vozu. Cenové relace komponentů jsou vždy úměrné ke kvalitě a výkonu. Kvalita za dobrou cenu je u nás zaručena. Spokojený zákazník je náš cíl.

 
 
© PortalWeb.cz
Seo servis