Upozornění:

Nově jsme plátci DPH. Ceny pro Vás však zůstaly stejné.

Poděkování

Děkujeme našim zákazníkům, kteří nám posílají poděkování za naše služby, zejména za rychlé dodání, za náš přístup a za spokojenost našich výrobků. Velice si toho ceníme a věříme, že snámi budete spokojení i na dále. Věříme, že tímto přístupem, jak z naší tak z Vaší strany, budeme i nadále vytvářet velice kvalitní a profesionální služby.

zesilovač Crunch GTX4400

zesilovač Crunch GTX4400
Výrobce: Crunch
Kód zboží: 1069
Záruka: 2 roky
Výkon MAX: 2x400W max/4x200W max
Výkon RMS: 2x200W RMS/4x60W RMS
Výkon: 800W
Doba dodání: 2-8dní
Při koupi zboží: NEPLATÍTE POŠTOVNÉ
Novinka: NE
Naše cena s 21% DPH: 4698 Kč / ks

Fotogalerie:

Crunch GTX4400, 800W, 4x kanál, 2x/3X/4x kanál, 2x400W max/4x200W max, 2x200W RMS/4x60W RMS, kres. 0,05%, lze také zapojit do dvou Ohmů: 4x 100W RMS, dobře vybavený, včetně basových propustí, výborné vybuzení , lze použít také pro dva subwoofery, výstup RCA OUT,osvětlené logo bíle nebo modře, záruka 2 roky

Jako novinku představuje Crunch sérii GRAVITY GTX zahrnující jedenáct zbrusu nových prémiových zesilovačů. Skvostný, černě broušený obal skrývá technicky velmi sofistikovaně propracované obvody, které zajišťují perfektní zvuk a výkon. U série GTX jsou použity 9V vstupní regulátory a vysokorychlostní výstupní tranzistory Toshiba. Masivní připojovací terminály jsou stavěné pro snadné připojení kabelů větších průřezů. Svítící logo Crunch je perfektně zakomponováno do horní plochy zesilovače, nepřesahuje, čímž zdůrazňuje decentnost a zároveň nápaditost GTX série.

Inženýři značky Crunch se u této série soustředili hlavně na vývoj jednokanálových zesilovačů pro subwoofery, protože přibližně 70% celého zvukového spektra tvoří většinou tóny nízkých frekvencí pod 100 Hz, které jsou již považovány za basy. Ruku na srdce - přesnost a důraznost basů - o tom to celé je! Bohužel je však reprodukce nízkých frekvencí to nejtěžší z hlediska nároků - je potřeba hodně výkonu. Ideálními zesilovači pro subwoofery se pak stávají monobloky Crunch, které jsou na kontrolu subwooferu mnohem lepší než zmůstkované vícekanálové zesilovače. Nekompromisní vlajkovou lodí této série se stává GTX3000D, který podporuje technologii master-slave. Umožní tak spojit dva tyto zesilovače v jeden a vytvořit tak neuvěřitelné 3 kW RMS výkonu. Při jeho ceně je to nepřekonatelná nabídka!

 
© PortalWeb.cz
Seo servis