Upozornění:

Nově jsme plátci DPH. Ceny pro Vás však zůstaly stejné.

Poděkování

Děkujeme našim zákazníkům, kteří nám posílají poděkování za naše služby, zejména za rychlé dodání, za náš přístup a za spokojenost našich výrobků. Velice si toho ceníme a věříme, že snámi budete spokojení i na dále. Věříme, že tímto přístupem, jak z naší tak z Vaší strany, budeme i nadále vytvářet velice kvalitní a profesionální služby.

kapacitor Autotek AT1200CAP - SLEVA!

kapacitor Autotek AT1200CAP
Výrobce: Autotek
Kód zboží: 1044
Záruka: 2 roky
kapacita: 1,2 farad
Doba dodání: skladem
Novinka: NE
Doporučená cena: 2045 Kč
Naše cena: 1924 Kč
Sleva: 17 %
Akční cena s 21% DPH: 1603 Kč / ks

Autotek AT1200CAP s kapacitou 1,2 Farad s červeně svítícím displejem s číslicemi , nízké E.S.R, plastové úchyty, imbus atd..- záruka 2 roky

AUTOTEK – známá americká značka s více než 30ti letou tradicí. Své zákazníky oslovuje především svými zvukovými kvalitami, avšak ani design nezůstává pozadu. Značka je zaštítěna firmou Maxxsonics USA stejně tak jako Hifonics, Crunch a MB Quart. Autotek je součástí širokého portfolia car audio produktů Maxxsonics USA. Maxxsonics vytvořil velmi rozsáhlou nabídku zesilovačů, subwooferů a reproduktorových systémů. Značka Autotek představuje více než třicetileté zkušenosti a poznatky z oblasti autohifi ve všech svých oblastech.


Nalezeny recenze na tento produkt:

Divall:
Kapík je super, vypíná se a zapíná se dle potřeby, funkuje perfektně a napětí mi už nekolísá, pěkný vzhled, je ok.:-)

 
© PortalWeb.cz
Seo servis