Upozornění:

Nově jsme plátci DPH. Ceny pro Vás však zůstaly stejné.

Poděkování

Děkujeme našim zákazníkům, kteří nám posílají poděkování za naše služby, zejména za rychlé dodání, za náš přístup a za spokojenost našich výrobků. Velice si toho ceníme a věříme, že snámi budete spokojení i na dále. Věříme, že tímto přístupem, jak z naší tak z Vaší strany, budeme i nadále vytvářet velice kvalitní a profesionální služby.

zatmavený design na světla pro Octavia 1 Combi

zatmavený design na světla pro Octavia 1 Combi
Kód zboží: 1598
počet kusů v balení: 1 pravá, 1 levá
Doba dodání: skladem
Novinka: NE
Naše cena s 21% DPH: 249 Kč / ks

Fotogalerie:

Nový design na světla Octavia 1 Combi 97-2010 , tmavý efekt na světla, speciální folie na červený podklad okolo couvačky a blinkrů , vyrobeno přesně na míru, kvalitní stálá lesklá folie , nebrání světelnému poli, tudíž policie a techniká kontrola stím nemá žádný problém, individuální řešení jak být originální, proč utrácet za nepovedená tuningová světla, tohle nikde jinde neseženete!!

Postup při lepení:
Je to uplně jednoduché! Doporučujeme lepit za mokra (jarová voda) , nastříkáte na světlo a na folii, přiložíte , vyrovnáte přesně, tak aby folie perfektně seděla a kopírovala červený tvar, vyhladíte jemně hadrem, a po cca 2-12hodinách je uschnuto a nalepeno . práce cca na 10 min!

1ks balení obsahuje levou a pravou folii.

 
© PortalWeb.cz
Seo servis