Upozornění:

Nově jsme plátci DPH. Ceny pro Vás však zůstaly stejné.

Poděkování

Děkujeme našim zákazníkům, kteří nám posílají poděkování za naše služby, zejména za rychlé dodání, za náš přístup a za spokojenost našich výrobků. Velice si toho ceníme a věříme, že snámi budete spokojení i na dále. Věříme, že tímto přístupem, jak z naší tak z Vaší strany, budeme i nadále vytvářet velice kvalitní a profesionální služby.

reproduktory Autotek A6.2cs ( A6.2c ) - DOPRAVA ZDARMA

reproduktory Autotek A6.2cs ( A6.2c ) - DOPRAVA ZDARMA
Výrobce: Autotek
Kód zboží: 1215
Průměr reproduktoru (cm): 16,5
Záruka: 2 roky
počet kusů v balení: 4
Výkon MAX: 200W
Výkon RMS: 100W
Doba dodání: skladem
CENA VIP zákazník: 1299Kč
CENA v kamenném obchodě v Teplicích ( DISKONT AUTOHIFI , JANA KOZINY 2006 , TEPLICE): 1299Kč
Při koupi zboží: NEPLATÍTE POŠTOVNÉ
Novinka: NE
Naše cena s 21% DPH: 1502 Kč / ks

Autotek A6.2C, sada komponentních reproduktorů o průměru 16,5cm , 200W/ 100W RMS , citlivost 92dB, frekvenční rozsah 50-20000Hz , polypropylenová membrána , záruka 2 roky

AUTOTEK – známá americká značka s více než 30ti letou tradicí. Své zákazníky oslovuje především svými zvukovými kvalitami, avšak ani design nezůstává pozadu. Značka je zaštítěna firmou Maxxsonics USA stejně tak jako Hifonics, Crunch a MB Quart. Autotek je součástí širokého portfolia car audio produktů Maxxsonics USA. Maxxsonics vytvořil velmi rozsáhlou nabídku zesilovačů, subwooferů a reproduktorových systémů. Značka Autotek představuje více než třicetileté zkušenosti a poznatky z oblasti autohifi ve všech svých oblastech.

 
© PortalWeb.cz
Seo servis