Upozornění:

Nově jsme plátci DPH. Ceny pro Vás však zůstaly stejné.

Poděkování

Děkujeme našim zákazníkům, kteří nám posílají poděkování za naše služby, zejména za rychlé dodání, za náš přístup a za spokojenost našich výrobků. Velice si toho ceníme a věříme, že snámi budete spokojení i na dále. Věříme, že tímto přístupem, jak z naší tak z Vaší strany, budeme i nadále vytvářet velice kvalitní a profesionální služby.

subwoofer Autotek A700BP - DOPRAVA ZDARMA - SLEVA!

subwoofer Autotek A700BP - DOPRAVA ZDARMA
Výrobce: Autotek
Kód zboží: 1134
Průměr reproduktoru (cm): 2x30cm
Záruka: 2 roky
Výkon MAX: 1400W
Výkon RMS: 700W
Doba dodání: SKLADEM
CENA VIP zákazník: 6200Kč
CENA v kamenném obchodě v Teplicích ( DISKONT AUTOHIFI , JANA KOZINY 2006 , TEPLICE): 6200Kč
Při koupi zboží: NEPLATÍTE POŠTOVNÉ
Novinka: NE
Doporučená cena: 9668 Kč
Naše cena: 9668 Kč
Sleva: 33 %
Akční cena s 21% DPH: 6443 Kč / ks

Tento produkt jsme schopni zaslat pouze přepravní službou PPL.


Autotek A700BP , 1400W / 700W RMS, průměr 2x30cm repro, citlivost 92dB,frekvence 20-400Hz ,impedance 1x 4 Ohmy,780 x 380 x 450/360 mm ,šité logo na horní stěně a vybroušené logo do plexi, prolysovaný závěs reproduktoru zajišťující vyšší životnost reproduktoru- záruka 2 roky

AUTOTEK – známá americká značka s více než 30ti letou tradicí. Své zákazníky oslovuje především svými zvukovými kvalitami, avšak ani design nezůstává pozadu. Značka je zaštítěna firmou Maxxsonics USA stejně tak jako Hifonics, Crunch a MB Quart. Autotek je součástí širokého portfolia car audio produktů Maxxsonics USA. Maxxsonics vytvořil velmi rozsáhlou nabídku zesilovačů, subwooferů a reproduktorových systémů. Značka Autotek představuje více než třicetileté zkušenosti a poznatky z oblasti autohifi ve všech svých oblastech.

Nalezeny recenze na tento produkt:

Autotek, pro nás pro čechy celkem neznámá značka, ale na americkém kontinentě patří mezi oblíbené. Autotek spadá do koncernu Maxxsonics kam patří např. Crunch nebo Hifonics. Tento subwoofer je celkem dobře postaven na konstrukční klasické bázy tzv. bandpass tj. dvoukomorová ozvučnice . Jako dvojitý box má bassreflex umístěn přesně uprostřed se spevněnými přepážkami. Magnety reproduktorů nejsou sice nijak ,,Brutální" , ani nás moc neoslový kontrukce celého reproduktoru, ale výkon je opravdu dost solidní. Magnety jsou leštěné a pochromované. Po mechanickém testu jsme zjistili, že plexy je opravdu pružné a dost odolné. Co se týče hracích vlastností tam je výkon 700W RMS celkem pravdivý. Je potřeba podotknout , aby uživatel byl na ladění zesilovače opravdu pečlivý. Frekvenčí rozsah LPF 55-75hz je idelální pro tento subwoofer. Basy při tomto rozmezí Hz se chovají velice důstojně a přesvědčívě . Šité logo na horní stěně , stříbrné nápisy na plexi a dodává tomuto boxu důstojný pohled na svět. Sice nejsem zastánce žádných světýlek a blikaček, ale myslím si že se dojem neskazí u tohoto modelu. Je totiž osvětlen LED ve vnitřním prostoru pod plexi, napájení LED je u zadního napájecího terminálu na 12V. Tento subwoofer dokáže naměřit v pohodě 143dB což je obdivuhodné k poměru CENA X VÝKON .Celkový dojem tohoto boxu k jeho ceně je výborný z našeho pohledu.

 
© PortalWeb.cz
Seo servis